BZV90-C16
BZV90-C16 NXP
Код товару: 75940
Додати до обраних Обраний товар
Виробник: NXP
Корпус: SOT-223 (SC-73)
Напруга стабілізації, Vz: 16 V
Струм стабілізації, Izt: 5mA
Потужність, Pd: 1,5 W
Монтаж: SMD
Температурний коефіцієнт: 12.4mV/K
у наявності 364 шт:
90 шт - склад
61 шт - РАДІОМАГ-Київ
130 шт - РАДІОМАГ-Львів
14 шт - РАДІОМАГ-Харків
69 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції BZV90-C16
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BZV90-C16 Виробник : PHILIPS 07+ SOT-223
на замовлення 33000 шт:
BZV90-C16 Виробник : Nexperia Zener Diodes
товару немає в наявності
З цим товаром купують
BC817-40 (транзистор біполярний NPN)
2 Додати до обраних Обраний товар
BC817-40.pdf
Виробник: NXP
Транзистори > Біполярні NPN
Корпус: SOT-23
fT: 100 MHz
Uceo,V: 45 V
Ucbo,V: 50 V
Ic,A: 0,5 A
h21: 600
Монтаж: SMD
товару немає в наявності
Кількість Ціна
47uF 35V EMR 6x7mm (Super miniature size) (EMR470M35B-Hitano) (електролітичний конденсатор)
EMR_080514.pdf
Виробник: Hitano
Конденсатори > Електролітичні конденсатори вивідні
Ємність: 47 µF
Номін.напруга: 35 V
Серія: EMR
Тип: супермініатюрні, 105С
Темп.діап.: -40...+105°C
Габарити: 6х7mm
76 шт - РАДІОМАГ-Київ
94 шт - РАДІОМАГ-Львів
129 шт - РАДІОМАГ-Харків
149 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Мінімальне замовлення: 10
220uF 25V EHR 8x12mm (EHR221M25B-Hitano) (електролітичний конденсатор)
EHR_081225.pdf
Виробник: Hitano
Ємність: 220 µF
Номін.напруга: 25 V
Серія: EHR
Темп.діап.: -40...+105°C
Габарити: 8х12mm
118 шт - РАДІОМАГ-Київ
5 шт - РАДІОМАГ-Львів
116 шт - РАДІОМАГ-Харків
17 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Мінімальне замовлення: 8
MPX (class X2) 100nF 310VAC K (+/-10%), P = 15mm, 6x12x18mm (MPX104K2FB-Hitano) (конденсатор плівковий)
1 Додати до обраних Обраний товар
MPX_081006.pdf
Конденсатори > Плівкові конденсатори
Ємність: 100 nF
Ном.напруга: 310 VAC
Точність: ±10% K
Крок виводів: 15 mm
Діелектрик: Поліпропілен X2
Розмір корпуса: 6x12x18 mm
Part Number: MPX104K2FB
у наявності: 15 шт
12 шт - склад
Мінімальне замовлення: 4
100uF 63V EXR 10x16mm (low imp.) (EXR101M63B 10X16) (електролітичний конденсатор низькоімпедансний)
EXR_080421.pdf
Ємність: 100 µF
Номін.напруга: 63 V
Серія: EXR
Тип: низькоімпедансні
Темп.діап.: -40...+105°C
Габарити: 10х16mm