Продукція > EIC > BZW04-102B
BZW04-102B
BZW04-102B EIC
bzw04.pdf
Виробник: EIC
TVS Diode Single Bi-Dir 102V 400W 2-Pin DO-41
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис BZW04-102B EIC
Description: TVS DIODE 102VWM 165VC DO204AL, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-204AL, DO-41, Axial, Mounting Type: Through Hole, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 2.4A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 102V, Supplier Device Package: DO-204AL (DO-41), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 114V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 165V, Power - Peak Pulse: 400W, Power Line Protection: No.
Інші пропозиції BZW04-102B
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-204AL, DO-41, Axial
Mounting Type: Through Hole
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 2.4A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 102V
Supplier Device Package: DO-204AL (DO-41)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 114V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 165V
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
товару немає в наявності
BZW04-102B BZW04-102B Виробник : Taiwan Semiconductor BZW04%20SERIES_I15-972385.pdf ESD Suppressors / TVS Diodes 102V 400W 5% Bidir