BZW04-102BHR0G
BZW04-102BHR0G Taiwan Semiconductor Corporation
BZW04%20SERIES_I15.pdf
Виробник: Taiwan Semiconductor Corporation
Description: TVS DIODE 102V 165V DO204AL
Написати відгук
ESD Suppressors / TVS Diodes 400W,102V,5%,BIDIR, TVS.
Інші пропозиції BZW04-102BHR0G
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BZW04-102BHR0G BZW04-102BHR0G Виробник : Taiwan Semiconductor BZW04%20SERIES_I15-972385.pdf ESD Suppressors / TVS Diodes 400W,102V,5%,BIDIR, TVS