BZW04-111
BZW04-111 Diotec Electronics
bzw045v8.pdf
Виробник: Diotec Electronics
Diode TVS Single Uni-Dir 111V 400W 2-Pin DO-15 Ammo
на замовлення 3930 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC, Packaging: Bulk, Package / Case: DO-204AC, DO-15, Axial, Mounting Type: Through Hole, Type: Zener, Operating Temperature: -50°C ~ 175°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 2.2A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 111V, Supplier Device Package: DO-204AC (DO-15), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 124V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 179V, Power - Peak Pulse: 400W, Power Line Protection: No.
Інші пропозиції BZW04-111
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BZW04-111 BZW04-111 Виробник : Diotec Semiconductor bzw045v8.pdf Description: IC
Packaging: Bulk
Package / Case: DO-204AC, DO-15, Axial
Mounting Type: Through Hole
Type: Zener
Operating Temperature: -50°C ~ 175°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 2.2A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 111V
Supplier Device Package: DO-204AC (DO-15)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 124V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 179V
Power - Peak Pulse: 400W