BZW04-11B
BZW04-11B Diotec Electronics
bzw045v8.pdf
Виробник: Diotec Electronics
TVS Diode Single Bi-Dir 11.1V 400W 2-Pin DO-15 Ammo
на замовлення 1656 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TVS DIODE 11.1VWM 18.2VC DO204AL, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-204AL, DO-41, Axial, Mounting Type: Through Hole, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 22A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 11.1V, Supplier Device Package: DO-204AL (DO-41), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 12.4V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 18.2V, Power - Peak Pulse: 400W, Power Line Protection: No.
Інші пропозиції BZW04-11B
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-204AL, DO-41, Axial
Mounting Type: Through Hole
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 22A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 11.1V
Supplier Device Package: DO-204AL (DO-41)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 12.4V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 18.2V
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
товару немає в наявності
BZW04-11B BZW04-11B Виробник : Taiwan Semiconductor BZW04%20SERIES_I15-972385.pdf ESD Suppressors / TVS Diodes 11V 400W 5% Bidir