BZW04-136H Taiwan Semiconductor Corporation
Виробник: Taiwan Semiconductor Corporation
Description: TVS DIODE 136VWM 219VC DO204AL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-204AL, DO-41, Axial
Mounting Type: Through Hole
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 1.8A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 136V
Supplier Device Package: DO-204AL (DO-41)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 152V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 219V
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
Написати відгук
Description: TVS DIODE 136VWM 219VC DO204AL, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-204AL, DO-41, Axial, Mounting Type: Through Hole, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Current - Peak Pulse (10/1000µs): 1.8A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 136V, Supplier Device Package: DO-204AL (DO-41), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 152V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 219V, Power - Peak Pulse: 400W, Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
Інші пропозиції BZW04-136H
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BZW04-136H BZW04-136H Виробник : Taiwan Semiconductor ESD Protection Diodes / TVS Diodes 400W, 160V, Unidirectional, TVS