BZW04-145BHR0G
BZW04-145BHR0G Taiwan Semiconductor Corporation
BZW04%20SERIES_I15.pdf
Виробник: Taiwan Semiconductor Corporation
Description: TVS DIODE 145V 234V DO204AL
Написати відгук
ESD Suppressors / TVS Diodes 400W,145V,5%,BIDIR, TVS.
Інші пропозиції BZW04-145BHR0G
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BZW04-145BHR0G BZW04-145BHR0G Виробник : Taiwan Semiconductor BZW04%20SERIES_I15-972385.pdf ESD Suppressors / TVS Diodes 400W,145V,5%,BIDIR, TVS