BZW04-14B
BZW04-14B Taiwan Semiconductor Corporation
Виробник: Taiwan Semiconductor Corporation
Description: TVS DIODE 13.6VWM 22.5VC DO204AL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 17.8A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 13.6V
Supplier Device Package: DO-204AL (DO-41)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 15.2V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 22.5V
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
на замовлення 5000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TVS DIODE 13.6VWM 22.5VC DO204AL, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-204AL, DO-41, Axial, Mounting Type: Through Hole, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 17.8A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 13.6V, Supplier Device Package: DO-204AL (DO-41), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 15.2V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 22.5V, Power - Peak Pulse: 400W, Power Line Protection: No.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Cut Tape (CT)
Type: Zener
Applications: General Purpose
Bidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
BZW04-14B BZW04-14B Виробник : Taiwan Semiconductor bzw0420series_j2104.pdf Diode TVS Single Bi-Dir 13.6V 400W 2-Pin DO-41 T/R
товару немає в наявності
BZW04-14B BZW04-14B Виробник : EIC bzw04.pdf TVS Diode Single Bi-Dir 13.6V 400W 2-Pin DO-41
товару немає в наявності
BZW04-14B BZW04-14B Виробник : Taiwan Semiconductor BZW04%20SERIES_I15-972385.pdf ESD Suppressors / TVS Diodes 14V 400W 5% Bidir