Продукція > EIC > BZW04-154B
BZW04-154B
BZW04-154B EIC
bzw04.pdf
Виробник: EIC
TVS Diode Single Bi-Dir 154V 400W 2-Pin DO-41
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис BZW04-154B EIC
Description: TVS DIODE 154VWM 246VC DO204AL, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-204AL, DO-41, Axial, Mounting Type: Through Hole, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 1.6A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 154V, Supplier Device Package: DO-204AL (DO-41), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 171V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 246V, Power - Peak Pulse: 400W, Power Line Protection: No.
Інші пропозиції BZW04-154B
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BZW04-154B BZW04-154B Виробник : Diotec Semiconductor bzw045v8.pdf Diode TVS Single Bi-Dir 154V 400W 2-Pin DO-15 Ammo
товару немає в наявності
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-204AL, DO-41, Axial
Mounting Type: Through Hole
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 1.6A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 154V
Supplier Device Package: DO-204AL (DO-41)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 171V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 246V
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
Packaging: Bulk
Package / Case: DO-204AC, DO-15, Axial
Mounting Type: Through Hole
Type: Zener
Operating Temperature: -50°C ~ 175°C (TJ)
Applications: General Purpose
Supplier Device Package: DO-204AC (DO-15)
Bidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
BZW04-154B BZW04-154B Виробник : Diotec Semiconductor BZW04 SERIES_J2104.pdf bzw045v8.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes TVS, DO-15, 175C, 400W, Unidir
BZW04-154B BZW04-154B Виробник : Taiwan Semiconductor BZW04 SERIES_J2104.pdf bzw045v8.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 400W, 180V, -%, Bidirectional, TVS