BZW04-171BHR0G
BZW04-171BHR0G Taiwan Semiconductor Corporation
BZW04%20SERIES_I15.pdf
Виробник: Taiwan Semiconductor Corporation
Description: TVS DIODE 171V 274V DO204AL
Написати відгук
ESD Suppressors / TVS Diodes 400W, 200V, -%, Bidirectional, TVS.
Інші пропозиції BZW04-171BHR0G
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BZW04-171BHR0G BZW04-171BHR0G Виробник : Taiwan Semiconductor BZW04_SERIES_I15-1918066.pdf ESD Suppressors / TVS Diodes 400W, 200V, -%, Bidirectional, TVS