Продукція > EIC > BZW04-19B
BZW04-19B
BZW04-19B EIC
bzw04.pdf
Виробник: EIC
TVS Diode Single Bi-Dir 18.8V 400W 2-Pin DO-41
Написати відгук
Технічний опис BZW04-19B EIC
Description: IC, Packaging: Bulk, Package / Case: DO-204AC, DO-15, Axial, Mounting Type: Through Hole, Type: Zener, Operating Temperature: -50°C ~ 175°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 13A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 18.8V, Supplier Device Package: DO-204AC (DO-15), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 20.9V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 30.6V, Power - Peak Pulse: 400W, Power Line Protection: No.
Інші пропозиції BZW04-19B
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BZW04-19B BZW04-19B Виробник : Diotec Semiconductor bzw045v8.pdf Description: IC
Packaging: Bulk
Package / Case: DO-204AC, DO-15, Axial
Mounting Type: Through Hole
Type: Zener
Operating Temperature: -50°C ~ 175°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 13A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 18.8V
Supplier Device Package: DO-204AC (DO-15)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 20.9V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 30.6V
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
товару немає в наявності
BZW04-19B BZW04-19B Виробник : Taiwan Semiconductor BZW04 SERIES_I15-972385.pdf ESD Suppressors / TVS Diodes 19V 400W 5% Bidir