Продукція > NEXPERIA > BZX384-B6V8-QX
BZX384-B6V8-QX
BZX384-B6V8-QX Nexperia
bzx384-q_ser.pdf
Виробник: Nexperia
Diode Zener Single 6.8V 2% 300mW Automotive AEC-Q101 2-Pin SOD-323 T/R
на замовлення 78000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BZX384-B6V8-Q/SOD323/SOD2, Tolerance: ±2%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-76, SOD-323, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 6.8 V, Impedance (Max) (Zzt): 15 Ohms, Supplier Device Package: SOD-323, Part Status: Active, Power - Max: 300 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 2 µA @ 4 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BZX384-B6V8-QX BZX384-B6V8-QX Виробник : Nexperia bzx384-q_ser.pdf Diode Zener Single 6.8V 2% 300mW Automotive AEC-Q101 2-Pin SOD-323 T/R
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 22
товару немає в наявності
BZX384-B6V8-QX Виробник : Nexperia USA Inc. BZX384-Q_SER.pdf Description: BZX384-B6V8-Q/SOD323/SOD2
Tolerance: ±2%
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 6.8 V
Impedance (Max) (Zzt): 15 Ohms
Supplier Device Package: SOD-323
Part Status: Active
Power - Max: 300 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 2 µA @ 4 V