BZX384-C47
Код товару: 92604
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Діоди, діодні мости, стабілітрони > Стабілітрони
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції BZX384-C47
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BZX384C47 Виробник : EIC bzx384c series.pdf Zener Diode Single 47V 5% 170Ohm 200mW 2-Pin SOD-323