BZX384-C51F
BZX384-C51F Nexperia USA Inc.
BZX384_SER.pdf
Виробник: Nexperia USA Inc.
Description: DIODE ZENER 51V SOD323
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 51 V
Impedance (Max) (Zzt): 180 Ohms
Supplier Device Package: SOD-323
Part Status: Active
Power - Max: 300 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.1 V @ 100 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 35.7 V
на замовлення 10000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 51V SOD323, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-76, SOD-323, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 51 V, Impedance (Max) (Zzt): 180 Ohms, Supplier Device Package: SOD-323, Part Status: Active, Power - Max: 300 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.1 V @ 100 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 35.7 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BZX384-C51F BZX384-C51F Виробник : Nexperia BZX384_SER.pdf Zener Diodes BZX384-C51/SOD323/SOD2
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 24
BZX384-C51F BZX384-C51F Виробник : Nexperia USA Inc. BZX384_SER.pdf Description: DIODE ZENER 51V SOD323
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SC-76, SOD-323
Mounting Type: Surface Mount
Part Status: Active
Power - Max: 300 mW