Продукція > NEXPERIA > BZX384-C6V2-QX
BZX384-C6V2-QX
BZX384-C6V2-QX Nexperia
bzx384-q_ser.pdf
Виробник: Nexperia
Diode Zener Single 6.2V 5% 300mW Automotive AEC-Q101 2-Pin SOD-323 T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BZX384-C6V2-Q/SOD323/SOD2, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-76, SOD-323, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 6.2 V, Impedance (Max) (Zzt): 10 Ohms, Supplier Device Package: SOD-323, Grade: Automotive, Power - Max: 300 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 3 µA @ 4 V, Qualification: AEC-Q101.
Інші пропозиції BZX384-C6V2-QX
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 6.2 V
Impedance (Max) (Zzt): 10 Ohms
Supplier Device Package: SOD-323
Grade: Automotive
Power - Max: 300 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 3 µA @ 4 V