Продукція > NEXPERIA > BZX38450-C20F
BZX38450-C20F
BZX38450-C20F NEXPERIA
Виробник: NEXPERIA
Description: NEXPERIA - BZX38450-C20F - Zener-Diode, 20 V, 300 mW, SC-76, 2 Pin(s), 150 °C, Oberflächenmontage
tariffCode: 85411000
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Zener-Spannung, nom.: 20V
rohsCompliant: YES
Verlustleistung: 300mW
Anzahl der Pins: 2Pin(s)
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Betriebstemperatur, max.: 150°C
usEccn: EAR99
на замовлення 5000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: NEXPERIA - BZX38450-C20F - Zener-Diode, 20 V, 300 mW, SC-76, 2 Pin(s), 150 °C, Oberflächenmontage, tariffCode: 85411000, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Zener-Spannung, nom.: 20V, rohsCompliant: YES, Verlustleistung: 300mW, Anzahl der Pins: 2Pin(s), euEccn: NLR, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Betriebstemperatur, max.: 150°C, usEccn: EAR99.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BZX38450-C20F BZX38450-C20F Виробник : NEXPERIA Description: NEXPERIA - BZX38450-C20F - Zener-Diode, 20 V, 300 mW, SC-76, 2 Pin(s), 150 °C, Oberflächenmontage
tariffCode: 85411000
Zener-Spannung, nom.: 20V
rohsCompliant: YES
Verlustleistung: 300mW
Anzahl der Pins: 2Pin(s)
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES