BZX585B12
BZX585B12 Taiwan Semiconductor Corporation
BZX585B2V4%20SERIES_C1607.pdf
Виробник: Taiwan Semiconductor Corporation
Description: DIODE ZENER 12V 200MW SOD523F
Tolerance: ±2%
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 12 V
Impedance (Max) (Zzt): 25 Ohms
Supplier Device Package: SOD-523F
Power - Max: 200 mW
Current - Reverse Leakage @ Vr: 90 nA @ 8 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 12V 200MW SOD523F, Tolerance: ±2%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-79, SOD-523, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 12 V, Impedance (Max) (Zzt): 25 Ohms, Supplier Device Package: SOD-523F, Power - Max: 200 mW, Current - Reverse Leakage @ Vr: 90 nA @ 8 V.
Інші пропозиції BZX585B12
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BZX585-B12 Виробник : Nexperia Zener Diodes
товару немає в наявності
BZX585B12 Виробник : Taiwan Semiconductor BZX585B2V4%20SERIES_C1607.pdf Zener Diodes SOD-523F, 200mW, 2%, Small Signal Zener Diode