Продукція > BZX > BZX585B4V3
BZX585B4V3
BZX585B2V4%20SERIES_C1607.pdf
Виробник:
на замовлення 8500 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис BZX585B4V3
Description: SOD-523F, 200MW, 2%, ZENER DIODE, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±2%, Package / Case: SC-79, SOD-523, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 4.3 V, Impedance (Max) (Zzt): 90 Ohms, Supplier Device Package: SOD-523F, Power - Max: 200 mW, Current - Reverse Leakage @ Vr: 2.7 µA @ 1 V.
Інші пропозиції BZX585B4V3
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±2%
Package / Case: SC-79, SOD-523
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 4.3 V
Impedance (Max) (Zzt): 90 Ohms
Supplier Device Package: SOD-523F
Power - Max: 200 mW
Current - Reverse Leakage @ Vr: 2.7 µA @ 1 V
товару немає в наявності
BZX585B4V3 Виробник : Taiwan Semiconductor BZX585B2V4%20SERIES_C1607.pdf Zener Diodes SOD-523F, 200mW, 2%, Zener Diode