Продукція > NEXPERIA > BZX585-C13-QX
BZX585-C13-QX
BZX585-C13-QX Nexperia
bzx585-q_ser.pdf
Виробник: Nexperia
Diode Zener Single 13V 5% 300mW 2-Pin SC-79 T/R Automotive AEC-Q101
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 13V 300MW SOD523, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-79, SOD-523, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 13 V, Impedance (Max) (Zzt): 10 Ohms, Supplier Device Package: SOD-523, Grade: Automotive, Power - Max: 300 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.1 V @ 100 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 8 V, Qualification: AEC-Q101.
Інші пропозиції BZX585-C13-QX
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BZX585-C13-QX BZX585-C13-QX Виробник : Nexperia bzx585-q_ser.pdf Diode Zener Single 13V 5% 300mW 2-Pin SC-79 T/R Automotive AEC-Q101
товару немає в наявності
BZX585-C13-QX BZX585-C13-QX Виробник : Nexperia USA Inc. BZX585-Q_SER.pdf Description: DIODE ZENER 13V 300MW SOD523
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 13 V
Impedance (Max) (Zzt): 10 Ohms
Supplier Device Package: SOD-523
Grade: Automotive
Power - Max: 300 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.1 V @ 100 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 8 V