Продукція > NEXPERIA > BZX585-C2V4,135
BZX585-C2V4,135
BZX585-C2V4,135 Nexperia
bzx585_ser.pdf
Виробник: Nexperia
Zener Diode Single 2.4V 5% 100Ohm 300mW Automotive AEC-Q101 2-Pin SC-79 T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 2.4V 300MW SOD523, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-79, SOD-523, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 2.4 V, Impedance (Max) (Zzt): 100 Ohms, Supplier Device Package: SOD-523, Grade: Automotive, Power - Max: 300 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.1 V @ 100 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 µA @ 1 V, Qualification: AEC-Q101.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BZX585-C2V4,135 BZX585-C2V4,135 Виробник : Nexperia USA Inc. BZX585_SER.pdf Description: DIODE ZENER 2.4V 300MW SOD523
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 2.4 V
Impedance (Max) (Zzt): 100 Ohms
Supplier Device Package: SOD-523
Grade: Automotive
Power - Max: 300 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.1 V @ 100 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 µA @ 1 V