BZX585-C3V6,115
BZX585-C3V6,115 Nexperia USA Inc.
BZX585_SER.pdf
Виробник: Nexperia USA Inc.
Description: DIODE ZENER 3.6V 300MW SOD523
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SC-79, SOD-523
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 3.6 V
Impedance (Max) (Zzt): 90 Ohms
Supplier Device Package: SOD-523
Grade: Automotive
Part Status: Active
Power - Max: 300 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.1 V @ 100 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 5 µA @ 1 V
Qualification: AEC-Q101
на замовлення 32 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 3.6V 300MW SOD523, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-79, SOD-523, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 3.6 V, Impedance (Max) (Zzt): 90 Ohms, Supplier Device Package: SOD-523, Grade: Automotive, Part Status: Active, Power - Max: 300 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.1 V @ 100 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 5 µA @ 1 V, Qualification: AEC-Q101.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 5751 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 18
tariffCode: 85411000
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
термін постачання 3 дні (днів)
BZX585-C3V6,115 BZX585-C3V6,115 Виробник : Nexperia USA Inc. BZX585_SER.pdf Description: DIODE ZENER 3.6V 300MW SOD523
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SC-79, SOD-523
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 90 Ohms
Grade: Automotive
Part Status: Active
Power - Max: 300 mW