BZX58550-B3V9X
BZX58550-B3V9X Nexperia USA Inc.
BZX58550_SER.pdf
Виробник: Nexperia USA Inc.
Description: DIODE ZENER 3.9V 270MW SOD523
Tolerance: ±2%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SC-79, SOD-523
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 3.9 V
Impedance (Max) (Zzt): 95 Ohms
Supplier Device Package: SOD-523
Power - Max: 270 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 5 µA @ 2 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 3.9V 270MW SOD523, Tolerance: ±2%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-79, SOD-523, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 3.9 V, Impedance (Max) (Zzt): 95 Ohms, Supplier Device Package: SOD-523, Power - Max: 270 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 5 µA @ 2 V.