Продукція > NEXPERIA > BZX58550-C39X
BZX58550-C39X
BZX58550-C39X NEXPERIA
NEXP-S-A0013328275-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0
Виробник: NEXPERIA
Description: NEXPERIA - BZX58550-C39X - Zener-Diode, 39 V, 300 mW, SC-79, 2 Pin(s), 150 °C, Oberflächenmontage
tariffCode: 85411000
Bauform - Diode: SC-79
rohsCompliant: YES
Diodenmontage: Oberflächenmontage
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
euEccn: NLR
Verlustleistung: 300
Anzahl der Pins: 2
Produktpalette: BZX58550
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 150
Zener-Spannung, nom.: 39
SVHC: No SVHC (17-Jan-2023)
на замовлення 1500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: NEXPERIA - BZX58550-C39X - Zener-Diode, 39 V, 300 mW, SC-79, 2 Pin(s), 150 °C, Oberflächenmontage, tariffCode: 85411000, Bauform - Diode: SC-79, rohsCompliant: YES, Diodenmontage: Oberflächenmontage, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: -, usEccn: EAR99, euEccn: NLR, Verlustleistung: 300, Anzahl der Pins: 2, Produktpalette: BZX58550, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 150, Zener-Spannung, nom.: 39, SVHC: No SVHC (17-Jan-2023).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BZX58550-C39X BZX58550-C39X Виробник : NEXPERIA NEXP-S-A0013328275-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: NEXPERIA - BZX58550-C39X - Zener-Diode, 39 V, 300 mW, SC-79, 2 Pin(s), 150 °C, Oberflächenmontage
tariffCode: 85411000
Bauform - Diode: SC-79
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
euEccn: NLR
Verlustleistung: 300
Anzahl der Pins: 2
Produktpalette: BZX58550
Betriebstemperatur, max.: 150
Zener-Spannung, nom.: 39
SVHC: No SVHC (17-Jan-2023)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 29
BZX58550-C39X BZX58550-C39X Виробник : Nexperia USA Inc. BZX58550_SER.pdf Description: DIODE ZENER 39V 300MW SOD523
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: SC-79, SOD-523
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 39 V
Impedance (Max) (Zzt): 130 Ohms
Supplier Device Package: SOD-523
Power - Max: 300 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 29.6 V