Продукція > EIC > BZX79B24
BZX79B24
BZX79B24 EIC
bzx79bxx.pdf
Виробник: EIC
Diode Zener Single 24V 2% 500mW 2-Pin DO-35
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис BZX79B24 EIC
Description: DO-35, 500MW, 2%, SMALL SIGNAL Z, Tolerance: ±2%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-204AH, DO-35, Axial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 24 V, Impedance (Max) (Zzt): 70 Ohms, Supplier Device Package: DO-35, Part Status: Active, Power - Max: 500 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.5 V @ 100 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 16.8 mA @ 50 mV.
Інші пропозиції BZX79B24
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BZX79B24 BZX79B24 Виробник : Taiwan Semiconductor bzx79b2v420series_g2304.pdf Diode Zener Single 24V 2% 500mW 2-Pin DO-35 T/R
товару немає в наявності
Tolerance: ±2%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-204AH, DO-35, Axial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 24 V
Impedance (Max) (Zzt): 70 Ohms
Supplier Device Package: DO-35
Part Status: Active
Power - Max: 500 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.5 V @ 100 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 16.8 mA @ 50 mV
BZX79B24 BZX79B24 Виробник : Taiwan Semiconductor TWSC_S_A0002788390_1-2522751.pdf Zener Diodes 24 Volt 500mW 2%