Продукція > NEXPERIA > BZX79-B3V3,113
BZX79-B3V3,113
BZX79-B3V3,113 NEXPERIA
PHGLS19463-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Виробник: NEXPERIA
Description: NEXPERIA - BZX79-B3V3,113 - ZENER ARRAY DIODES
tariffCode: 85411000
productTraceability: No
rohsCompliant: Y-EX
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
SVHC: No SVHC (23-Jan-2024)
на замовлення 70000 шт:
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 3.3V 400MW ALF2, Tolerance: ±2%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-204AH, DO-35, Axial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -65°C ~ 200°C, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 3.3 V, Impedance (Max) (Zzt): 95 Ohms, Supplier Device Package: ALF2, Part Status: Active, Power - Max: 400 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 5 µA @ 1 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BZX79-B3V3,113 BZX79-B3V3,113 Виробник : Nexperia BZX79.pdf Zener Diodes BZX79-B3V3/SOD27/ALF2
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 25
BZX79-B3V3,113 BZX79-B3V3,113 Виробник : Nexperia USA Inc. BZX79.pdf Description: DIODE ZENER 3.3V 400MW ALF2
Tolerance: ±2%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: DO-204AH, DO-35, Axial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -65°C ~ 200°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 3.3 V
Impedance (Max) (Zzt): 95 Ohms
Supplier Device Package: ALF2
Part Status: Active
Power - Max: 400 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 5 µA @ 1 V
Мінімальне замовлення: 22
Tolerance: ±2%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Through Hole
Impedance (Max) (Zzt): 95 Ohms
Supplier Device Package: ALF2
Part Status: Active
Power - Max: 400 mW