BZX79-B51,113
BZX79-B51,113 Nexperia USA Inc.
BZX79.pdf
Виробник: Nexperia USA Inc.
Description: DIODE ZENER 51V 400MW ALF2
Tolerance: ±2%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: DO-204AH, DO-35, Axial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -65°C ~ 200°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 51 V
Impedance (Max) (Zzt): 180 Ohms
Supplier Device Package: ALF2
Part Status: Active
Power - Max: 400 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 35.7 V
на замовлення 9870 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 34
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 51V 400MW ALF2, Tolerance: ±2%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-204AH, DO-35, Axial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -65°C ~ 200°C, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 51 V, Impedance (Max) (Zzt): 180 Ohms, Supplier Device Package: ALF2, Part Status: Active, Power - Max: 400 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 35.7 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BZX79-B51,113 BZX79-B51,113 Виробник : Nexperia BZX79.pdf Zener Diodes Voltage regulator diodes
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 27
BZX79-B51,113 BZX79-B51,113 Виробник : Nexperia USA Inc. BZX79.pdf Description: DIODE ZENER 51V 400MW ALF2
Tolerance: ±2%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Through Hole
Supplier Device Package: ALF2
Part Status: Active
Power - Max: 400 mW