Продукція > NEXPERIA > BZX79-C10,143
BZX79-C10,143
BZX79-C10,143 Nexperia
bzx79.pdf
Виробник: Nexperia
Diode Zener Single 10V 5% 500mW 2-Pin ALF Ammo
на замовлення 5000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 678
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 10V 400MW ALF2, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: DO-204AH, DO-35, Axial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -65°C ~ 200°C, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 10 V, Impedance (Max) (Zzt): 20 Ohms, Supplier Device Package: ALF2, Part Status: Active, Power - Max: 400 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 200 nA @ 7 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
tariffCode: 85411000
productTraceability: No
rohsCompliant: Y-EX
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
Кількість Ціна
BZX79-C10,143 BZX79-C10,143 Виробник : Nexperia bzx79.pdf Diode Zener Single 10V 5% 500mW 2-Pin ALF Ammo
BZX79-C10,143 BZX79-C10,143 Виробник : Nexperia USA Inc. BZX79.pdf Description: DIODE ZENER 10V 400MW ALF2
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: DO-204AH, DO-35, Axial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -65°C ~ 200°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 10 V
Impedance (Max) (Zzt): 20 Ohms
Supplier Device Package: ALF2
Part Status: Active
Power - Max: 400 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 200 nA @ 7 V
Мінімальне замовлення: 34
BZX79-C10,143 BZX79-C10,143 Виробник : Nexperia BZX79.pdf Zener Diodes ZENER SOD-27 .5W 10V
на замовлення 266 шт:
Мінімальне замовлення: 32
BZX79-C10,143 Виробник : NXP Semiconductors BZX79.pdf Zener Diode Single 10V 5% 20Ohm 500mW 2-Pin ALF Ammo
товару немає в наявності
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Box (TB)
Mounting Type: Through Hole
Impedance (Max) (Zzt): 20 Ohms
Supplier Device Package: ALF2
Part Status: Active
Power - Max: 400 mW