Продукція > NEXPERIA > BZX79-C16,143
BZX79-C16,143
BZX79-C16,143 Nexperia
440bzx79.pdf
Виробник: Nexperia
Diode Zener Single 16V 5% 500mW 2-Pin ALF Ammo
на замовлення 59870 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 16V 400MW ALF2, Tolerance: ±5%, Packaging: Bulk, Package / Case: DO-204AH, DO-35, Axial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -65°C ~ 200°C, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 16 V, Impedance (Max) (Zzt): 40 Ohms, Supplier Device Package: ALF2, Power - Max: 400 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 700 mV.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BZX79-C16,143 BZX79-C16,143 Виробник : Nexperia 440bzx79.pdf Diode Zener Single 16V 5% 500mW 2-Pin ALF Ammo
Кількість Ціна
BZX79-C16,143 BZX79-C16,143 Виробник : Nexperia USA Inc. PHGLS19463-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw Description: DIODE ZENER 16V 400MW ALF2
Tolerance: ±5%
Packaging: Bulk
Package / Case: DO-204AH, DO-35, Axial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -65°C ~ 200°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 16 V
Impedance (Max) (Zzt): 40 Ohms
Supplier Device Package: ALF2
Power - Max: 400 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 700 mV
BZX79-C16,143 BZX79-C16,143 Виробник : Nexperia PHGLS19463-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw Zener Diodes ZENER SOD-27 .5W 16V
Мінімальне замовлення: 34
BZX79-C16,143 Виробник : NXP Semiconductors PHGLS19463-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw Zener Diode Single 16V 5% 40Ohm 500mW 2-Pin ALF Ammo