Продукція > NEXPERIA > BZX79-C3V3,113
BZX79-C3V3,113
BZX79-C3V3,113 Nexperia
bzx79.pdf
Виробник: Nexperia
Diode Zener Single 3.3V 5% 500mW 2-Pin ALF T/R
на замовлення 50000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 3.3V 400MW ALF2, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-204AH, DO-35, Axial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -65°C ~ 200°C, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 3.3 V, Impedance (Max) (Zzt): 95 Ohms, Supplier Device Package: ALF2, Part Status: Active, Power - Max: 400 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 5 µA @ 1 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
tariffCode: 85411000
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
SVHC: No SVHC (14-Jun-2023)
Кількість Ціна
BZX79-C3V3,113 BZX79-C3V3,113 Виробник : Nexperia bzx79.pdf Diode Zener Single 3.3V 5% 500mW 2-Pin ALF T/R
BZX79-C3V3,113 BZX79-C3V3,113 Виробник : NXP Semiconductors bzx79.pdf Diode Zener Single 3.3V 5% 500mW 2-Pin ALF T/R
BZX79-C3V3,113 BZX79-C3V3,113 Виробник : NEXPERIA BZX79.pdf Category: THT Zener diodes
Description: Diode: Zener; 0.4/0.5W; 3.3V; reel,tape; DO35; single diode; 250mA
Type of diode: Zener
Power dissipation: 0.4/0.5W
Zener voltage: 3.3V
Kind of package: reel; tape
Case: DO35
Mounting: THT
Tolerance: ±5%
Semiconductor structure: single diode
Max. load current: 0.25A
Max. forward voltage: 0.9V
Мінімальне замовлення: 56
BZX79-C3V3,113 BZX79-C3V3,113 Виробник : Nexperia BZX79.pdf Zener Diodes BZX79-C3V3/SOD27/ALF2
Мінімальне замовлення: 34
BZX79-C3V3,113 BZX79-C3V3,113 Виробник : Nexperia USA Inc. BZX79.pdf Description: DIODE ZENER 3.3V 400MW ALF2
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: DO-204AH, DO-35, Axial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -65°C ~ 200°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 3.3 V
Impedance (Max) (Zzt): 95 Ohms
Supplier Device Package: ALF2
Part Status: Active
Power - Max: 400 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 5 µA @ 1 V
Мінімальне замовлення: 31
товару немає в наявності
BZX79-C3V3,113 Виробник : NXP BZX79_3.pdf 3.3V 5%, 0.5W, DO-35(КС 133) Група товару: Стабілітрони Од. вим: шт
товару немає в наявності
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Through Hole
Impedance (Max) (Zzt): 95 Ohms
Supplier Device Package: ALF2
Part Status: Active
Power - Max: 400 mW