Продукція > NEXPERIA > BZX79-C56,143
BZX79-C56,143
BZX79-C56,143 Nexperia
BZX79.pdf
Виробник: Nexperia
Zener Diodes BZX79-C56/SOD27/ALF2
на замовлення 3299 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 36
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 56V 400MW ALF2, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: ±5%, Package / Case: DO-204AH, DO-35, Axial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -65°C ~ 200°C, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 56 V, Impedance (Max) (Zzt): 200 Ohms, Supplier Device Package: ALF2, Power - Max: 400 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 39.2 V.
Інші пропозиції BZX79-C56,143
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BZX79-C56,143 BZX79-C56,143 Виробник : Nexperia USA Inc. BZX79.pdf Description: DIODE ZENER 56V 400MW ALF2
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±5%
Package / Case: DO-204AH, DO-35, Axial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -65°C ~ 200°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 56 V
Impedance (Max) (Zzt): 200 Ohms
Supplier Device Package: ALF2
Power - Max: 400 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 39.2 V