Продукція > NXP > BZX79-C68,143
BZX79-C68,143 NXP
BZX79.pdf
Виробник: NXP
68V 5%, 0.5W, DO-35 Група товару: Стабілітрони Од. вим: шт
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 68V 400MW ALF2, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: DO-204AH, DO-35, Axial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -65°C ~ 200°C, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 68 V, Impedance (Max) (Zzt): 240 Ohms, Supplier Device Package: ALF2, Power - Max: 400 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 47.6 V.
Інші пропозиції BZX79-C68,143
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BZX79-C68,143 BZX79-C68,143 Виробник : Nexperia USA Inc. BZX79.pdf Description: DIODE ZENER 68V 400MW ALF2
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: DO-204AH, DO-35, Axial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -65°C ~ 200°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 68 V
Impedance (Max) (Zzt): 240 Ohms
Supplier Device Package: ALF2
Power - Max: 400 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 47.6 V