BZX79C3V9
BZX79C3V9 ON Semiconductor
bzx79c2v4-d.pdf
Виробник: ON Semiconductor
Zener Diode Single 3.9V 5% 90Ohm 500mW 2-Pin DO-35 Bag
на замовлення 83678 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ONSEMI - BZX79C3V9 - Zener-Diode, 3.9 V, 500 mW, DO-204AH, 2 Pin(s), 200 °C, Durchsteckmontage, tariffCode: 85411000, Bauform - Diode: DO-204AH, rohsCompliant: Y-EX, Diodenmontage: Durchsteckmontage, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: -, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, euEccn: NLR, Verlustleistung: 500mW, Anzahl der Pins: 2Pin(s), Produktpalette: -, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 200°C, Zener-Spannung, nom.: 3.9V, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BZX79C3V9 BZX79C3V9 Виробник : ON Semiconductor bzx79c2v4-d.pdf Zener Diode Single 3.9V 5% 90Ohm 500mW 2-Pin DO-35 Bag
Кількість Ціна
BZX79C3V9 BZX79C3V9 Виробник : onsemi BZX79C2V4-D.PDF Description: DIODE ZENER 3.9V 500MW DO35
Tolerance: ±5%
Packaging: Bulk
Package / Case: DO-204AH, DO-35, Axial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -65°C ~ 200°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 3.9 V
Impedance (Max) (Zzt): 90 Ohms
Supplier Device Package: DO-35
Part Status: Active
Power - Max: 500 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.5 V @ 100 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 10 µA @ 1 V
Мінімальне замовлення: 34
BZX79C3V9 BZX79C3V9 Виробник : onsemi BZX79C2V4-D.PDF Zener Diodes 3.9V 0.5W Zener
Мінімальне замовлення: 17
BZX79C3V9 BZX79C3V9 Виробник : ONSEMI 2572341.pdf Description: ONSEMI - BZX79C3V9 - Zener-Diode, 3.9 V, 500 mW, DO-204AH, 2 Pin(s), 200 °C, Durchsteckmontage
tariffCode: 85411000
Bauform - Diode: DO-204AH
rohsCompliant: Y-EX
Diodenmontage: Durchsteckmontage
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
euEccn: NLR
Verlustleistung: 500mW
Anzahl der Pins: 2Pin(s)
Produktpalette: -
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 200°C
Zener-Spannung, nom.: 3.9V
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
Мінімальне замовлення: 38
BZX79C3V9 Виробник : Diotec Electronics BZX79C2V4-D.PDF BZX79C3V9
Мінімальне замовлення: 40
товару немає в наявності
BZX79C3V9 BZX79C3V9 Виробник : EIC bzx79cxx.pdf Diode Zener Single 3.9V 5% 500mW 2-Pin DO-35