BZX79C7V5-T50A
BZX79C7V5-T50A ON Semiconductor
bzx79c2v4-d.pdf
Виробник: ON Semiconductor
Diode Zener Single 7.45V 5% 500mW 2-Pin DO-35 Ammo
на замовлення 155980 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 7.5V 500MW DO35, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: DO-204AH, DO-35, Axial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -65°C ~ 200°C, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 7.5 V, Impedance (Max) (Zzt): 15 Ohms, Supplier Device Package: DO-35, Part Status: Active, Power - Max: 500 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.5 V @ 100 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 5 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BZX79C7V5-T50A BZX79C7V5-T50A Виробник : ON Semiconductor bzx79c2v4-d.pdf Diode Zener Single 7.45V 5% 500mW 2-Pin DO-35 Ammo
Кількість Ціна
BZX79C7V5-T50A BZX79C7V5-T50A Виробник : onsemi BZX79C2V4-D.PDF Description: DIODE ZENER 7.5V 500MW DO35
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: DO-204AH, DO-35, Axial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -65°C ~ 200°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 7.5 V
Impedance (Max) (Zzt): 15 Ohms
Supplier Device Package: DO-35
Part Status: Active
Power - Max: 500 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.5 V @ 100 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 5 V
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Through Hole
Impedance (Max) (Zzt): 15 Ohms
Supplier Device Package: DO-35
Part Status: Active
Power - Max: 500 mW
Мінімальне замовлення: 22
BZX79C7V5-T50A BZX79C7V5-T50A Виробник : onsemi BZX79C2V4-D.PDF Zener Diodes 7.5V 0.5W Zener
Мінімальне замовлення: 17
BZX79C7V5_T50A BZX79C7V5_T50A Виробник : Fairchild Semiconductor BZX79C10.pdf Description: DIODE ZENER 7.5V 500MW DO35
товару немає в наявності