BZX79C9V1-T50A
BZX79C9V1-T50A ON Semiconductor
bzx79c2v4-d.pdf
Виробник: ON Semiconductor
Diode Zener Single 9.05V 5% 500mW 2-Pin DO-35 Fan-Fold
на замовлення 31499 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 9.1V 500MW DO35, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: ±5%, Package / Case: DO-204AH, DO-35, Axial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -65°C ~ 200°C, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 9.1 V, Impedance (Max) (Zzt): 15 Ohms, Supplier Device Package: DO-35, Part Status: Active, Power - Max: 500 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.5 V @ 100 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 500 nA @ 6 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BZX79C9V1-T50A BZX79C9V1-T50A Виробник : onsemi BZX79C2V4-D.PDF Description: DIODE ZENER 9.1V 500MW DO35
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±5%
Package / Case: DO-204AH, DO-35, Axial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -65°C ~ 200°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 9.1 V
Impedance (Max) (Zzt): 15 Ohms
Supplier Device Package: DO-35
Part Status: Active
Power - Max: 500 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.5 V @ 100 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 500 nA @ 6 V
Кількість Ціна
BZX79C9V1-T50A BZX79C9V1-T50A Виробник : ON Semiconductor bzx79c2v4-d.pdf Diode Zener Single 9.05V 5% 500mW 2-Pin DO-35 Fan-Fold
Мінімальне замовлення: 356
tariffCode: 85411000
productTraceability: No
rohsCompliant: Y-EX
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
SVHC: No SVHC (23-Jan-2024)
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Through Hole
Impedance (Max) (Zzt): 15 Ohms
Supplier Device Package: DO-35
Part Status: Active
Power - Max: 500 mW
Мінімальне замовлення: 31
BZX79C9V1-T50A BZX79C9V1-T50A Виробник : onsemi / Fairchild E5937A44C9B90CA726AAF155CA076CCD72959DD16D6774C304AEAE78B92DC006.pdf Zener Diodes 9.1V 0.5W Zener
Мінімальне замовлення: 32
BZX79C9V1-T50A BZX79C9V1-T50A Виробник : onsemi BZX79C2V4-D.PDF Zener Diodes 9.1V 0.5W Zener
Мінімальне замовлення: 24
товару немає в наявності