BZX84-A18,235
BZX84-A18,235 Nexperia USA Inc.
BZX84_SER.pdf
Виробник: Nexperia USA Inc.
Description: DIODE ZENER 18V 250MW TO236AB
Tolerance: ±1%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 18 V
Impedance (Max) (Zzt): 45 Ohms
Supplier Device Package: TO-236AB
Part Status: Active
Power - Max: 250 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 700 mV
на замовлення 13 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 18V 250MW TO236AB, Tolerance: ±1%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 18 V, Impedance (Max) (Zzt): 45 Ohms, Supplier Device Package: TO-236AB, Part Status: Active, Power - Max: 250 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 700 mV.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BZX84-A18,235 BZX84-A18,235 Виробник : Nexperia BZX84_SER.pdf Zener Diodes BZX84-A18/SOT23/TO-236AB
на замовлення 910 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
BZX84-A18,235 BZX84-A18,235 Виробник : Nexperia USA Inc. BZX84_SER.pdf Description: DIODE ZENER 18V 250MW TO236AB
Tolerance: ±1%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 45 Ohms
Part Status: Active
Power - Max: 250 mW