Продукція > NEXPERIA > BZX84-B15,235
BZX84-B15,235
BZX84-B15,235 Nexperia
bzx84_ser.pdf
Виробник: Nexperia
Diode Zener Single 15V 2% 250mW 3-Pin SOT-23 T/R
на замовлення 90000 шт:
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 15V 250MW TO236AB, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±2%, Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 15 V, Impedance (Max) (Zzt): 30 Ohms, Supplier Device Package: TO-236AB, Part Status: Active, Power - Max: 250 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 10.5 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BZX84-B15,235 BZX84-B15,235 Виробник : Nexperia BZX84_SER.pdf Zener Diodes BZX84-B15/SOT23/TO-236AB
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 36
BZX84-B15,235 BZX84-B15,235 Виробник : Nexperia bzx84_ser.pdf Diode Zener Single 15V 2% 250mW 3-Pin SOT-23 T/R
товару немає в наявності
BZX84-B15,235 BZX84-B15,235 Виробник : Nexperia USA Inc. BZX84_SER.pdf Description: DIODE ZENER 15V 250MW TO236AB
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±2%
Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 15 V
Impedance (Max) (Zzt): 30 Ohms
Supplier Device Package: TO-236AB
Part Status: Active
Power - Max: 250 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 10.5 V
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±2%
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 30 Ohms
Part Status: Active
Power - Max: 250 mW