BZX84-C2V4,235
BZX84-C2V4,235 Nexperia USA Inc.
PHGLS29437-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Виробник: Nexperia USA Inc.
Description: DIODE ZENER 2.4V 250MW SOT23
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 2.4 V
Impedance (Max) (Zzt): 100 Ohms
Supplier Device Package: SOT-23
Grade: Automotive
Power - Max: 250 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 µA @ 1 V
Qualification: AEC-Q101
на замовлення 150000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 2.4V 250MW SOT23, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 2.4 V, Impedance (Max) (Zzt): 100 Ohms, Supplier Device Package: SOT-23, Grade: Automotive, Power - Max: 250 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 µA @ 1 V, Qualification: AEC-Q101.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BZX84-C2V4,235 BZX84-C2V4,235 Виробник : NXP Semiconductors bzx84_ser.pdf Diode Zener Single 2.4V 5% 250mW 3-Pin SOT-23 T/R
Кількість Ціна
на замовлення 8 шт:
Мінімальне замовлення: 19
BZX84-C2V4,235 BZX84-C2V4,235 Виробник : Nexperia USA Inc. BZX84_SER.pdf Description: DIODE ZENER 2.4V 250MW TO236AB
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Supplier Device Package: TO-236AB
Part Status: Active
Power - Max: 250 mW
на замовлення 1 шт:
tariffCode: 85411000
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
SVHC: No SVHC (14-Jun-2023)
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Part Status: Active
Power - Max: 250 mW