Продукція > NEXPERIA > BZX84-C4V3-QVL
BZX84-C4V3-QVL
BZX84-C4V3-QVL Nexperia
bzx84-q_ser.pdf
Виробник: Nexperia
Diode Zener Single 4.3V 5% 250mW Automotive AEC-Q101 3-Pin SOT-23 T/R
на замовлення 1500000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 4.3V 250MW TO236AB, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 4.3 V, Impedance (Max) (Zzt): 90 Ohms, Supplier Device Package: TO-236AB, Grade: Automotive, Power - Max: 250 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 3 µA @ 1 V, Qualification: AEC-Q101.
Інші пропозиції BZX84-C4V3-QVL
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BZX84-C4V3-QVL BZX84-C4V3-QVL Виробник : Nexperia USA Inc. BZX84-Q_SER.pdf Description: DIODE ZENER 4.3V 250MW TO236AB
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 4.3 V
Impedance (Max) (Zzt): 90 Ohms
Supplier Device Package: TO-236AB
Grade: Automotive
Power - Max: 250 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 3 µA @ 1 V