BZX84B47
BZX84B47 Diotec Semiconductor
bzx84b2v4.pdf
Виробник: Diotec Semiconductor
Diode Zener Single 47V 2% 300mW 3-Pin SOT-23 T/R
на замовлення 6000 шт:
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BZX84B47 BZX84B47 Виробник : Diotec Semiconductor Zener Diodes Zener, SOT-23, 47V, 0.3W, 2%
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 28
BZX84B47 BZX84B47 Виробник : Diotec Semiconductor bzx84b2v4.pdf Diode Zener Single 47V 2% 300mW 3-Pin SOT-23 T/R