Продукція > ONSEMI > BZX84C15LT1
BZX84C15LT1
BZX84C15LT1 onsemi
Виробник: onsemi
Description: DIODE ZENER 15V 225MW SOT23
Tolerance: ±6%
Packaging: Bulk
Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 15 V
Impedance (Max) (Zzt): 30 Ohms
Supplier Device Package: SOT-23-3 (TO-236)
Power - Max: 225 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 10.5 V
на замовлення 34767 шт:
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 15V 225MW SOT23, Tolerance: ±6%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 15 V, Impedance (Max) (Zzt): 30 Ohms, Supplier Device Package: SOT-23-3 (TO-236), Part Status: Obsolete, Power - Max: 225 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 10.5 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BZX84C15LT1 Виробник : ONSEMI ONSM-S-A0001707093-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: ONSEMI - BZX84C15LT1 - DIODE ZENER 15V 225MW SOT23-3
tariffCode: 85412900
usEccn: EAR99
SVHC: No SVHC (14-Jun-2023)
Кількість Ціна
BZX84C15LT1 Виробник : ON Semiconductor BZX84C2V4LT1-D%2CBZX84B4V7LT1.pdf Zener Diode Single 15V 5% 30Ohm 300mW Automotive 3-Pin SOT-23 T/R
BZX84C15LT1 Виробник : ON BZX84C2V4LT1-D%2CBZX84B4V7LT1.pdf SOT-23
BZX84C15LT1 BZX84C15LT1 Виробник : onsemi BZX84C2V4LT1-D%2CBZX84B4V7LT1.pdf Description: DIODE ZENER 15V 225MW SOT23
Tolerance: ±6%
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 30 Ohms
Part Status: Obsolete
Power - Max: 225 mW
товару немає в наявності
BZX84C15LT1 BZX84C15LT1 Виробник : onsemi BZX84C2V4LT1_D-2310344.pdf Zener Diodes 15V 225mW