BZX84C22LT1G ON Semiconductor
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 22V 250MW SOT23-3, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±6%, Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 22 V, Impedance (Max) (Zzt): 55 Ohms, Supplier Device Package: SOT-23-3 (TO-236), Power - Max: 250 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 15.4 V.
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Zener Diode Single 22V 5% 55Ohm 300mW 3-Pin SOT-23 T/R |
на замовлення 42000 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
на замовлення 64980 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
BZX84C22LT1G | Виробник : onsemi |
Zener Diodes 22V 250mW |
Description: DIODE ZENER 22V 250MW SOT23-3Tolerance: ±6% Packaging: Cut Tape (CT) Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Mounting Type: Surface Mount Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ) Voltage - Zener (Nom) (Vz): 22 V Impedance (Max) (Zzt): 55 Ohms Supplier Device Package: SOT-23-3 (TO-236) Power - Max: 250 mW Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 15.4 V |
товару немає в наявності |
товару немає в наявності |