Продукція > ONSEMI > BZX84C24ET3
BZX84C24ET3
BZX84C24ET3 onsemi
BZX84C2V4ET1-D.pdf
Виробник: onsemi
Description: DIODE ZENER 24V 225MW SOT23-3
Tolerance: ±6%
Packaging: Bulk
Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 24 V
Impedance (Max) (Zzt): 70 Ohms
Supplier Device Package: SOT-23-3 (TO-236)
Power - Max: 225 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 16.8 V
на замовлення 10000 шт:
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 24V 225MW SOT23-3, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±6%, Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 24 V, Impedance (Max) (Zzt): 70 Ohms, Supplier Device Package: SOT-23-3 (TO-236), Part Status: Obsolete, Power - Max: 225 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 16.8 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
tariffCode: 85412900
usEccn: EAR99
SVHC: No SVHC (14-Jun-2023)
Кількість Ціна
BZX84C24ET3 Виробник : ON Semiconductor BZX84C2V4ET1-D.pdf Zener Diode Single 24V 6% 70Ohm 300mW Automotive 3-Pin SOT-23 T/R
BZX84C24ET3 BZX84C24ET3 Виробник : onsemi BZX84C2V4ET1-D.pdf Description: DIODE ZENER 24V 225MW SOT23-3
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±6%
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 70 Ohms
Part Status: Obsolete
Power - Max: 225 mW