Продукція > ONSEMI > BZX84C24LT3G
BZX84C24LT3G
BZX84C24LT3G onsemi
bzx84c2v4lt1-d.pdf
Виробник: onsemi
Description: DIODE ZENER 24V 250MW SOT23-3
Tolerance: ±6%
Packaging: Bulk
Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 24 V
Impedance (Max) (Zzt): 70 Ohms
Supplier Device Package: SOT-23-3 (TO-236)
Power - Max: 250 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 16.8 V
на замовлення 58824 шт:
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 24V 250MW SOT23-3, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±6%, Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 24 V, Impedance (Max) (Zzt): 70 Ohms, Supplier Device Package: SOT-23-3 (TO-236), Part Status: Obsolete, Power - Max: 250 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 16.8 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BZX84C24LT3G BZX84C24LT3G Виробник : ON Semiconductor bzx84c2v4lt1-d.pdf Diode Zener Single 24V 5% 300mW 3-Pin SOT-23 T/R
Кількість Ціна
tariffCode: 85412900
usEccn: EAR99
SVHC: No SVHC (14-Jun-2023)
товару немає в наявності
BZX84C24LT3G BZX84C24LT3G Виробник : onsemi bzx84c2v4lt1-d.pdf Description: DIODE ZENER 24V 250MW SOT23-3
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±6%
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 70 Ohms
Part Status: Obsolete
Power - Max: 250 mW