BZX84C4V3LT1
BZX84C4V3LT1 ON Semiconductor
bzx84c2v4lt1-d.pdf
Виробник: ON Semiconductor
Diode Zener Single 4.3V 5% 300mW 3-Pin SOT-23 T/R
на замовлення 30000 шт:
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 4.3V 225MW SOT23-3, Tolerance: ±7%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 4.3 V, Impedance (Max) (Zzt): 90 Ohms, Supplier Device Package: SOT-23-3 (TO-236), Part Status: Obsolete, Power - Max: 225 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 3 µA @ 1 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BZX84C4V3LT1 BZX84C4V3LT1 Виробник : ON Semiconductor bzx84c2v4lt1-d.pdf Diode Zener Single 4.3V 5% 300mW 3-Pin SOT-23 T/R
Кількість Ціна
BZX84C4V3LT1 BZX84C4V3LT1 Виробник : onsemi BZX84C2V4LT1-D%2CBZX84B4V7LT1.pdf Description: DIODE ZENER 4.3V 225MW SOT23-3
Tolerance: ±7%
Packaging: Bulk
Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 4.3 V
Impedance (Max) (Zzt): 90 Ohms
Supplier Device Package: SOT-23-3 (TO-236)
Power - Max: 225 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 3 µA @ 1 V
BZX84C4V3LT1 Виробник : ONSEMI ONSMS21171-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: ONSEMI - BZX84C4V3LT1 - DIODE ZENER 4.3V 225MW SOT23-3
tariffCode: 85412900
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
SVHC: No SVHC (14-Jun-2023)
BZX84C4V3LT1 Виробник : ON BZX84C2V4LT1-D%2CBZX84B4V7LT1.pdf SOT-23
Tolerance: ±7%
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 90 Ohms
Part Status: Obsolete
Power - Max: 225 mW