BZX84C56LT1G ON Semiconductor
| Кількість | Ціна |
|---|---|
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ONSEMI - BZX84C56LT1G - Zener-Diode, 56 V, 250 mW, SOT-23, 3 Pin(s), 150 °C, Oberflächenmontage, tariffCode: 85411000, Bauform - Diode: SOT-23, rohsCompliant: YES, Diodenmontage: Oberflächenmontage, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: AEC-Q101, usEccn: EAR99, euEccn: NLR, Verlustleistung: 250mW, Anzahl der Pins: 3Pin(s), Produktpalette: BZX84CxxxLT1G, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 150°C, Zener-Spannung, nom.: 56V, SVHC: No SVHC (27-Jun-2024).
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна | ||||||||||||||||||||
Diode Zener Single 56V 5% 300mW 3-Pin SOT-23 T/R |
на замовлення 33000 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
на замовлення 30000 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
BZX84C56LT1G | Виробник : ONSEMI |
Description: DIODE ZENER 56V 250MW SOT23-3Tolerance: ±7% Packaging: Tape & Reel (TR) Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Mounting Type: Surface Mount Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ) Voltage - Zener (Nom) (Vz): 56 V Impedance (Max) (Zzt): 200 Ohms Supplier Device Package: SOT-23-3 (TO-236) Power - Max: 250 mW Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 39.2 V |
Zener Diodes 56V 250mW |
Description: DIODE ZENER 56V 250MW SOT23-3Packaging: Cut Tape (CT) Tolerance: ±7% Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Mounting Type: Surface Mount Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ) Voltage - Zener (Nom) (Vz): 56 V Impedance (Max) (Zzt): 200 Ohms Supplier Device Package: SOT-23-3 (TO-236) Power - Max: 250 mW Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 39.2 V |
товару немає в наявності |