BZX84C5V1LT1 ON SEMICONDUCTOR
Виробник: ON SEMICONDUCTOR
0405
на замовлення 6428 шт:
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 5.1V 225MW SOT23-3, Tolerance: ±6%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 5.1 V, Impedance (Max) (Zzt): 60 Ohms, Supplier Device Package: SOT-23-3 (TO-236), Power - Max: 225 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 2 µA @ 2 V.
Інші пропозиції BZX84C5V1LT1
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BZX84C5V1LT1 BZX84C5V1LT1 Виробник : onsemi BZX84C2V4LT1-D%2CBZX84B4V7LT1.pdf Description: DIODE ZENER 5.1V 225MW SOT23-3
Tolerance: ±6%
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 5.1 V
Impedance (Max) (Zzt): 60 Ohms
Supplier Device Package: SOT-23-3 (TO-236)
Power - Max: 225 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 2 µA @ 2 V
товару немає в наявності
Tolerance: ±6%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 60 Ohms
Power - Max: 225 mW