BZX84C6V2ET1G
BZX84C6V2ET1G ON Semiconductor
bzx84c2v4et1d.pdf
Виробник: ON Semiconductor
Zener Diode Single 6.2V 6% 10Ohm 300mW 3-Pin SOT-23 T/R
на замовлення 21000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 6.2V 225MW SOT23, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±6%, Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 6.2 V, Impedance (Max) (Zzt): 10 Ohms, Supplier Device Package: SOT-23-3 (TO-236), Part Status: Active, Power - Max: 225 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 3 µA @ 4 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BZX84C6V2ET1G BZX84C6V2ET1G Виробник : ON Semiconductor bzx84c2v4et1d.pdf Zener Diode Single 6.2V 6% 10Ohm 300mW 3-Pin SOT-23 T/R
Кількість Ціна
BZX84C6V2ET1G BZX84C6V2ET1G Виробник : onsemi bzx84c2v4et1-d.pdf Description: DIODE ZENER 6.2V 225MW SOT23
Tolerance: ±6%
Packaging: Bulk
Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 6.2 V
Impedance (Max) (Zzt): 10 Ohms
Supplier Device Package: SOT-23-3 (TO-236)
Power - Max: 225 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 3 µA @ 4 V
Мінімальне замовлення: 48
tariffCode: 85411000
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
SVHC: No SVHC (23-Jan-2024)
BZX84C6V2ET1G Виробник : ON Semiconductor bzx84c2v4et1-d.pdf
товару немає в наявності
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±6%
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 10 Ohms
Part Status: Active
Power - Max: 225 mW
товару немає в наявності
Tolerance: ±6%
Packaging: Cut Tape (CT)
Impedance (Max) (Zzt): 10 Ohms
Part Status: Active
Power - Max: 225 mW
BZX84C6V2ET1G BZX84C6V2ET1G Виробник : onsemi E67F4EFBF7A44807A9818BAC37A0F910CC54FC03CCB37BE0114C570F0DE7B945.pdf Zener Diodes 6.2V 225mW