BZX84W-B10F
BZX84W-B10F Nexperia USA Inc.
BZX84W_SER.pdf
Виробник: Nexperia USA Inc.
Description: DIODE ZENER 10V 275MW SOT323
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±2%
Package / Case: SC-70, SOT-323
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 10 V
Impedance (Max) (Zzt): 20 Ohms
Supplier Device Package: SOT-323
Part Status: Active
Power - Max: 275 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 200 nA @ 7 V
на замовлення 9901 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 22
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 10V 275MW SOT323, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±2%, Package / Case: SC-70, SOT-323, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 10 V, Impedance (Max) (Zzt): 20 Ohms, Supplier Device Package: SOT-323, Part Status: Active, Power - Max: 275 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 200 nA @ 7 V.
Інші пропозиції BZX84W-B10F
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BZX84W-B10F BZX84W-B10F Виробник : Nexperia USA Inc. BZX84W_SER.pdf Description: DIODE ZENER 10V 275MW SOT323
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±2%
Package / Case: SC-70, SOT-323
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 20 Ohms
Part Status: Active
Power - Max: 275 mW