Продукція > NEXPERIA > BZX84W-B3V3X
BZX84W-B3V3X
BZX84W-B3V3X NEXPERIA
BZX84W_SER.pdf
Виробник: NEXPERIA
Description: NEXPERIA - BZX84W-B3V3X - Zener-Diode, 3.3 V, 275 mW, SOT-323, 3 Pin(s), 150 °C, Oberflächenmontage
tariffCode: 85411000
Bauform - Diode: SOT-323
rohsCompliant: YES
Diodenmontage: Oberflächenmontage
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: AEC-Q101
usEccn: EAR99
euEccn: NLR
Verlustleistung: 275mW
Anzahl der Pins: 3Pin(s)
Produktpalette: BZX84W
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 150°C
Zener-Spannung, nom.: 3.3V
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
на замовлення 1235 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: NEXPERIA - BZX84W-B3V3X - Zener-Diode, 3.3 V, 275 mW, SOT-323, 3 Pin(s), 150 °C, Oberflächenmontage, tariffCode: 85411000, Bauform - Diode: SOT-323, rohsCompliant: YES, Diodenmontage: Oberflächenmontage, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: AEC-Q101, usEccn: EAR99, euEccn: NLR, Verlustleistung: 275mW, Anzahl der Pins: 3Pin(s), Produktpalette: BZX84W, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 150°C, Zener-Spannung, nom.: 3.3V, SVHC: No SVHC (27-Jun-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BZX84W-B3V3X BZX84W-B3V3X Виробник : NEXPERIA BZX84W_SER.pdf Description: NEXPERIA - BZX84W-B3V3X - Zener-Diode, 3.3 V, 275 mW, SOT-323, 3 Pin(s), 150 °C, Oberflächenmontage
tariffCode: 85411000
Bauform - Diode: SOT-323
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: AEC-Q101
usEccn: EAR99
euEccn: NLR
Verlustleistung: 275mW
Anzahl der Pins: 3Pin(s)
Produktpalette: BZX84W
Zener-Spannung, nom.: 3.3V
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 81
BZX84W-B3V3X BZX84W-B3V3X Виробник : Nexperia USA Inc. BZX84W_SER.pdf Description: DIODE ZENER 3.3V 275MW SOT323
Tolerance: ±2%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SC-70, SOT-323
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 3.3 V
Impedance (Max) (Zzt): 95 Ohms
Supplier Device Package: SOT-323
Power - Max: 275 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 5 µA @ 1 V
Мінімальне замовлення: 20
BZX84W-B3V3X BZX84W-B3V3X Виробник : Nexperia BZX84W_SER-1599077.pdf Zener Diodes BZX84W-B3V3 SC-70
на замовлення 98 шт:
Мінімальне замовлення: 20
Tolerance: ±2%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SC-70, SOT-323
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 95 Ohms
Power - Max: 275 mW