BZX84W-B4V7-QF
BZX84W-B4V7-QF Nexperia USA Inc.
BZX84W-Q_SER.pdf
Виробник: Nexperia USA Inc.
Description: DIODE ZENER 4.7V 275MW SOT323
Tolerance: ±1.91%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SC-70, SOT-323
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 4.7 V
Impedance (Max) (Zzt): 80 Ohms
Supplier Device Package: SOT-323
Grade: Automotive
Power - Max: 275 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 3 µA @ 2 V
Qualification: AEC-Q101
на замовлення 9966 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 4.7V 275MW SOT323, Tolerance: ±1.91%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-70, SOT-323, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 4.7 V, Impedance (Max) (Zzt): 80 Ohms, Supplier Device Package: SOT-323, Grade: Automotive, Power - Max: 275 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 3 µA @ 2 V, Qualification: AEC-Q101.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BZX84W-B4V7-QF BZX84W-B4V7-QF Виробник : Nexperia BZX84W-Q_SER.pdf Zener Diodes ZENER SOT-323 .275W
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 21
BZX84W-B4V7-QF BZX84W-B4V7-QF Виробник : Nexperia USA Inc. BZX84W-Q_SER.pdf Description: DIODE ZENER 4.7V 275MW SOT323
Tolerance: ±1.91%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SC-70, SOT-323
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 80 Ohms
Grade: Automotive
Power - Max: 275 mW